Ogłoszenie

Witaj w średniowiecznym świecie.

#31 2011-12-26 13:05:25

Esmeralda

Poziom 4

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Las Nebbia

Esmeralda idzie przez las. Przybyła tu dziś rano, tuż po tym jak dowiedziała się o śmierci najbliższych. Jest wściekła i zrozpaczona. Liście szeleszczą, a mgła jest coraz bardziej gęsta. Stąpa powoli rozmyślając o tym co się stało.
  Jest cicho. Aż nie można myśleć że kryją się tu jakieś niebezpieczeństwa. W pewnym momencie słyszy odgłos pękającej gałązki. Przystaje i nasłuchuje. Teraz wyraźnie słyszy jakieś kroki. Ale na pewno nie ludzkie. Kroki stają się coraz głośniejsze i głośniejsze. Podnosi głowę.
  Otoczyły ją gobliny.
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTKLsVD-IjOyYMByyqXA_bykMZws9vHLWzXY1yHjzZfbmkoOqVqywlDos_Bkw
Jest ich przynajmniej 10. Zamyka oczy i sięga ręką do pasa. Wyciąga 2 srebrne sztylety.
  Dostała je w prezencie od ojca. Wie że to za mało by pokonać sporą grupę goblinów, ale chociaż spróbuje. Ustawia się w pozycji bojowej. Czeka aż podejdą bliżej. Gdy gobliny są wystarczająca blisko atakuje.
  W końcu udało jej się pokonać wszystkie gobliny. Niestety jest ranna. Krwawiąc udaje się do miasta.

Offline

 

#32 2011-12-26 19:23:43

Mirosława

Poziom 4

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 7
Punktów :   

Re: Las Nebbia

Mirosława cicho skrada się na placach przez las. Nagle słyszy dziwny szelest. Jednym ruchem zdjęła łuk i strzały, obróciła się na pięcie i strzeliła. Zobaczyła goblina z mściwym uśmiechem na twarzy, przybitego do drzewa. Mimo triumfu nie straciła czujności i po chwili kolejna strzała przeszyła powietrze i zabiła drugiego goblina. Wyobraziła sobie, że to żołnierze jej wroga i wystrzeliła trzy strzały na raz zabijając tym kolejne gobliny. W końcu jednak strzały się skończyły, więc wyciągnęła miecz obusieczny. Jednym ruchem ucięła goblinowi głowę. Od miecza zginęło ok. pięciu goblinów, a pozostałe uciekły widząc potęgę rywalki. Dziewczyna podniosła łuk, który upuściła na trawę i wytarła o nią [trawę] miecz, a następnie go schowała. Ostrożnie wyszła z lasu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
A1 Credit moneylendersingapore.org taksówka wałcz wynajem autobusów Piła